Expand Cut Tags

No cut tags

'Мета

Jan. 11th, 2016 09:38 am
boletus_egoist: (Default)
Є мета!!!
Я знаю чим хочу займатися завтра, післязавтра, до кінця життя!

1. Ходити в походи, великі і малі. Просто проводити час на природі, тішитися природою, зоряним небом та багаттям.
2. Кататися на ровері.
3. Майструвати безглузді речі. Пататагани, арбалети. Просто шось крутити в руках.

Цього хочу до останнього дня.
boletus_egoist: (Default)
Цим, щиро дякую тій людині, що з’явилася та є в моєму житті. Тій людині, що стала прикладом, натхненням та дала дієвий інструмент в мої готові до того руки, щоб нарешті припинити вживати алкоголь.
Дякую тобі Сергію Вержбицький за пораду, щодо книги Алена Карра "Легкий спосіб кинути пити". Ти змінив моє життя, сьогодні я знаю це напевно!
Хай посміхнеться тобі доля.
boletus_egoist: (Default)
009. Хворіти - глупо, нудно та марнотратно, тому я волію цим ся не займати.
(с) Ормен
boletus_egoist: (Default)

Питають, чом займаєшся хернею - лафет для гарматки, поличка для журналів, плафон з пляшки.
Кажуть - ремонт, дача - то речі серйозні.
Поперше. Кожен вартий лише того, шо може зробити власноруч.
Подруге. Ваша дача нікому нп потрібна, крім вас. Так само і моя гарматка. Не бачу різниці.
boletus_egoist: (Default)

Всім, хто скаже, шо в мене забагато роверів відповідаю наперед - ідіть під три чорти. Це всім, незалежно від чину та родинних зв'язків.
Шо ви, товстодупі упирі, можете у цьому розуміти.
Давайте дапабачення.

'Мета

Jan. 9th, 2016 08:52 am
boletus_egoist: (Default)

Спочатку ти малий. Зрозуміло, шо всі дорослі і тому інші. Їм відоме тайне знання, що стане відоме тобі, коли ти виростеш. На цьому етапі ніц робити треба - ростемо і чекаємо.

Потім ти підліток. Так само є ти, а є інші. Ти вже напевно розумієш, шо ніц розумієш. Але решта людей - правильніх. Нічого. Доростем розберемось.

А потім - бац. Ти дорослий. І виявляєсі, що світ ся складає з таких самих довботрясів як і ти. Все було б занадто просто. Решта людей такі самі як  ти, проте з парочкою "але".

Перше "але": є "правильні" люди. У них все як у людей. Престижна робота, велика зарплатня, красуня-дружина, вундеркінди-діти, житло, ремонт, машина. Вони ставлять ялинку на новий рік. Купаються на хрещення. На Великдень ходять в церкву. З року в рік. Вони рафіновані до огиди, АЛЕ - я заздрю. Мені ніхто не заважає бути таким. Та я не можу, бо це огидно. Та зовнішня картинка викликає заздрість.

Друге "але": є люди з метою. Вони чогось там досягають. Будують бізнес. Їдуть до того все життя. А в мене нема мети. Ну "сходити в похід", "навчитися різати пляшки", "пататаган". Ну шо це за мета. Хіба порівняти з побудовою власного бізнесу?

Можна сказати да - хто мені заважає поставити за мету шось суттєве? Так - ніхто. Але мені не цікаво. Мета МАЄ бути цікавою. Інакше шо це за мета - фальш. Мета "заробити багато грошей" фальшива - бо гроші самі собою нікого не цікавлять.

boletus_egoist: (Default)

Навчився різати пляшки. Для чого:
1. З різаних скляних пляшок можна багато чого робити. Вазочки, плафончики, лампадки... І все це оригінальне, особисте, тепле.
Спочатку просто руками та склорізом відрізав дно пляшці Набеглаві. Але потім її розколов випадково. Далі ще одну з під Набегдаві запоов. І нарешті зробив приспособу для тримання склорізу, якою без труда різанув пляху з під Жигулівського.
2. Жодне вміння не приходить просто так. Цей досвід колись стане да пригоди.


boletus_egoist: (Default)

Після щільного снігопаду. Прокатав свій традиційний B2W. Я був красавцем! Сніг, лід, -10 Цельсія. А я - кручу педалі. "Дурко" - думали водії і робили пічку тепліше. "Дивак" - думали перехожі і квапились по справах, тикая носи в кашне. І лише одна людина, а може навіть менше, збагнула який дарунок я зробив. Яке цінне надбання - вірити у власні сили. Керувати погодою так, що ти і тільки Ти вирішуєш гарна погода чи ні. Синоптики, бабусі-пліткарки, навіть сам господь стоїть осторонь. Я вирішую яка буде пргода. Гарна чи пагана. Я!

boletus_egoist: (Default)
008. Мій вік - найкращій. Я мудріший за тих, хто молодший за мене. Я сильніший за тих, хто старший за мене. І так буде завжди.
boletus_egoist: (Default)
008. "Главная хитрость жизни: умереть молодым, но как можно позже." - автор мені невідомий. Впевнений, шо помру молодим, але намагатимусь папіжже.
boletus_egoist: (Default)
007. "Якщо не використовувати людей, що оточують, це все рівно щю плюнути Богові в лице. Не можна виявляти неповагу до божих створінь ігноруючи їх. Все створено із замислом. У всього є призначення. Зорі прикрашають небо. Вода - для пиття. Для чого ж тоді створені люди, як не для того, шоб їми користуватися". - Я про егоістичні аспекти поведінки.
boletus_egoist: (Default)
006. "Щастя - не газ, що сі рівномірно розподілює у просторі. Це швидше зоряна матерія, шо ся групує у кластери. І саме вона намагаеться заповнити порожнину людсьої ваги. Тому. Увага! "Все щастя ся віддає дрищам". Саме вони можуть ся насолоджувати їжею. Вони не знають обмежень. Вони не страждають на судинні захворювання. Вони швидкі та сильні. Якщо ти дрищ, то бути нещасним - це або дійсно шось стало, або ти просто нездара". - Я про дрищів.
boletus_egoist: (Default)
005. "Кожний похід - це маленьке життя" - я до компаньонів по закінченню походу.
boletus_egoist: (Default)
Туй починаю записувати цитати. Не ті, шо Лєнін, і не ті, шо хтось. А переважно pieces of experience, відчуті на собі особисто та вигадані мнов, або друзями.

001. "Но если ты предпочитаешь верить малограмотным кликушам, не умеющим отличить уиналь от бактуна, - Кукулькан тебе судья." - журнал Максим з приводу календаря Майя і різних тупих панікерів.

002. "Висота сі набирає із трудом, а скидає з біллю" - я, своїм компаньонам-туристам в будь-якому гірському поході. Бо підніматись важко, а на спусках болять коліна, і навіть вже незнаєш шо є кращім.

003. "Машина їзде на пальному, тролейбус - на електриці, велосипед - на болю" - я, всім веллерам, хто багато і швидко їзде і потім пагано спить від крєпатури.

004. "Світ сі складає із води, холоду та болю" - я, про весняну фазу велосезону.
boletus_egoist: (Default)
От седілося думалося і захтілось на додачу до свого кресала зробити ще стильний кісет для трута - Тиндерпоч.
Роботи небагато, шмат шкіри, шмат паракорду, пробійник, година часу і вуала - яка гарна та стильна вийшла річ.

Ось так це виглядає в транспортному стані.
20150217_113156

Так се відкриває. Така собі каструлька і нічого сі не висипає.
20150217_113423

Таким кресалом запалювати ватру - суцільне задоволення.
20150217_113438

І ще доречі цяця розгортається до плаского стану так, шо на неї можна шось покласти, або сісти, якшо волого.
20150217_113604

Круть?
boletus_egoist: (Default)
Хочу опанувати кай.
Подаруйте тренінг.