Expand Cut Tags

No cut tags
boletus_egoist: (Default)
[personal profile] boletus_egoist
Результат пошуку зображень за запитом "ришикеш"

Знов пишемо про веселощі маніпуляцій з рештками померлого мене.
Невзовзі почнеться сезон бреветів. Намічаю сі декілька походів. Будь-що може трапитись: лавина, потону, машина зіб'є, чи шось інше. Життя триває вічність, але тушка досить лекго руйнується.
Тож читайте, друзі мої. Я переглянув все, що я писал у цьому блозі про свої тіло після смерті. Нічого завого - все вірно. Не хочу ані традиційної могилки, ані сопливо-слезливого прощання.

Якщо я загину так, що мого тіла не знайдуть - не шукайте. Це моя воля - повернути тіло матеріальному світові так, як це станеться. Шукати не треба. Знайдені за таких обставинах тіла не і ані цінністю, ані красою. фуфуфу. хай іде.

Якщо тіло буде. Кремація - однозначно. Все як в останньому пості.

Але я зроблю дещо для вас після смерті. Я не просто хочу розвіювання попилу. Хоча, як не буде іншої можливості - зробіть над Карпатами, або Десною, або будь де - непринципово.
Та не для цього я пишу. Я залишу в сейфі зі зброєю гроші, яких вистачить на те, щоб зробити наступне, мої найближчі друзі. Я хочу, щоб ви подивилися трошки світу. Тому, ви поїдьте туди, де розвіювання попилу буде в темі :). Сума розрахована на трьох. Робимо наступне:
Забираєте урну. Там буде 1-2 кг попилу. Білий порошок. жодних кісток, бо в крематорії попіл перемелююсь на кремуляторі. Пересипаєте попіл в банку. Урну - нах. Далі я хочу, щоб ви подивилися Індію. Тому таск такий. Летимо в Делі. Звідти в Дехрадун. Звідти на таксі 15км в Ришікеш. В Ришікеші залишаємось на день і гуляємо. Ранком наступного дня я хочу, щоб ви розвіяли половину попилу з берега над Гангом вище мосту Лакшман-Джула.
Летимо в Делі, звідти в Варанасі. Там залишаємось на день. Гуляємо. І на ранок винаймаємо човна за копійки і розвіюємо попіл над Гангою з човна.
Таке запам'ятається вам на довго. Принаймні будете мене згадувати :).

Profile

boletus_egoist: (Default)
boletus_egoist

April 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Page generated Sep. 21st, 2017 01:25 am
Powered by Dreamwidth Studios