Expand Cut Tags

No cut tags
boletus_egoist: (Default)
[personal profile] boletus_egoist
Любий Щоденнику,

Хочеш посміятись? Ніколи б не думав, що набуду таких висновків.

Всі, будь-яка подія виглядає інакшою залежно від точки зору на неї. Як інші речі - нічого дивного. Та сама подія іньша, якщо ти береш участь, якщо ти всередині, або якщо ти зовні і це відбувається з іншим. Саме тому ми просимо про поради сторонніх осіб, бо вони бачать наші події інакше. І те, шо нам із середини здається непереборним, нездоланним замком, із зовні насправдя може виглядати лише простим крючком, або взагалі двері незачинені, а ми стукаємо у стіну.

Прописні істини...

Так, я сам, особисто, бачю речі інакшими залежно від того, стануться вони, мають/не мають статися, відбуваються, або вже відбулися. Навіть залежно від того чи відбудуться скоро або відбулися щойно чи давно. Інша точа зору на лінії часу.
І ще одне, я не знаю кому дякувати - долі, Богові, собі... І взагалі це неправильно так писати "дякую долі...". Сприймаймо це як фразеологізм. Просто для виразності. Насправді вірно було б написати.... знаю!!! Так:

Сьогодні я счастливий від того, що не мав надлишкового достатку колись. Інакше я був би зараз таким:

Повірте- знаю шо кажу. Я мав мотоцикла. Хотів іншого, більшого, хромучого, гарного. І не один. І якби була можливість мав би. Бридко, гидко, огидно харчувався. Бррррр. Мав безліч шкідливих, небезпечних звичок. Виглядав старшим за свій вік. Пагано пахнув. Да-да.

Так ось. Як добре, шо цього не відбулося. Як добре, що я був змушений продати свої мото-байки. Хоча я шкодую про це. Але на той час, для того мене це було шкідливо. Мотоцикл - прекрасна річ, але для неї треба бути готовим, а я - не був. Тільки зараз розумію це.

А що зараз? Зараз - я знаю що таке щастя. Увага, даю визначення:

Щастя - це стан, коли ти - дивовижний, приголомшливий. Коли ти подобаєшся собі.

Зараз - да. Зараз я - такий:

і це кльово чорт забирай.

Profile

boletus_egoist: (Default)
boletus_egoist

April 2017

S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
1617 1819202122
23242526272829
30      

Most Popular Tags

Style Credit

Page generated Sep. 21st, 2017 01:23 am
Powered by Dreamwidth Studios